Nagrobki i Granit. Z.Rychlik. Piła, Poznań, Trzcianka, Wałcz.


Idź do treści

Ogólna mapa witryny

 • OFERTA

  Oferujemy nagrobki i elementy z granitu - różne wzory i ceny. Usługi kamieniarskie. Sprzedajemy także ozdoby nagrobkowe, wazony, lampiony, urny, książki i krzyże nagrobne, ławki cmentarne - również sprzedaż wysyłkowa. Wykonujemy na zamówienie granitowe kominki, parapety, blaty kuchenne i łazienkowe, schody, posadzki, kamienne tablice pamiątkowe.

 • NAGROBKI GALERIE

 • ELEMENTY NAGROBKÓW

 • GALANTERIA NAGROBNA

 • BUDOWLANE

  • Blaty granitowe: kuchenne, do gastronomii, meblowe

   Blaty granitowe obejmuje szereg sprawdzonych wzorów z różnorodnych materiałów wg upodobań i życzeń klientów. Wykonywane są wg projektów na indywidualne zamówienie z wybranego rodzaju granitu. Blaty kuchenne dla gastonomii, stołówek i do domów mieszkalnych.

  • Blaty, płytki, płyty łazienkowe, łazienki z granitu - Piła, Poznań, Gorzów

   Łazienki wykonane w granicie są bardzo efektowne. Granit i marmur, odpowiednio obrobione pasują do takich pomieszczeń jak łazienka, sauna, WC. Zarówno do łazienek prywatnych w domach mieszkalnych, jak i do hoteli, pensjonatów, urzędów i instytucji a nawet do dużych łaźni np. w internatach lub koszarach.

  • Kominki - okładziny kominkowe granitowe, marmurowe.

   Okładziny kominkowe wykonuje się głównie z granitu oraz marmuru. Zasadniczo całość kominka wykonuje się z takiego samego rodzaju granitu, sporadycznie można stosować również różne kolory kamienia - zależnie od zamierzonego efektu końcowego. Obudowy kominków wykonujemy na podstawie indywidualnych projektów współtworzonych z klientem z wybranego przez klienta materiału.

  • Parapety i ościeżnice granitowe, futryny drzwiowe, okiennice z granitu.

   Parapety, okiennice i futryny drzwi wykonane z granitu odznaczają się niezwykłą uniwersalnością, trwałością oraz estetyką wykonania. Można stosować je z równym powodzeniem zarówno wewnątrz, jak i na zawnątrz budunków. Znakomicie nadają się do domów mieszkalnych, mieszkań oraz do pomieszczeń i budunków biurowych, firm, intytucji, urzędów.

  • Schody granitowe, stopnie schodowe, posadzki, podłogi z granitu i lastriko.

   Zakład kamieniarski Wykonuje stopnie schodowe, posadzki i balustrady z granitu i marmuru. Wewnątrz i na zewnątrz budynków. Granitowe, marmurowe, lastrikowe. Posadzki i podjazdy z fugowanych odpadów granitowych.

  • Granitowe elementy budynków i granit w ogrodzie.

   Z granitu wykonuje się różne elementy konstrukcyjne budynków. Elewacje z granitowych płyt, cokoły, obejścia, fragmenty ścian, wiatrołapy, klatki schodowe itp. Z granitu w ogrodzie można wykonać grille, paleniska, wędzarnie, ozdobne studzienki, ścieżki itp.

 • GALANTERIA KAMIENNA

  • Tablice pamiątkowe, tabliczki upamiętniające - granitowe, z kamienia.

   Projektujemy, wykonujemy i montujemy tablice pamiątkowe na terenie całego kraju. Napisowe oraz z dowolnym wizerunkiem. W formie płyt, tablic, głazów. Równiez tabliczki na pomniki, obudowy, podstawy i cokoły pomników, tabliczki na urzędy, instytucje i siedziby firm.

  • Meble granitowe i blaty meblowe z granitu.

   Wykonujemy z kamienia różne przedmioty użytku domowego: meble, półki, stoły, ławy, biurka, kwietniki, wazony itp. Również meble sakralne oraz elementy kościelne, często w całości wykonane z grantu, ołtarze, klęczniki, mównice z granitu lub marmuru.

  • Galanteria z kamienia - drobiazgi z granitu

   Wykonujemy z kamienia różne przedmioty użytku domowego, pamiątkowe, ozdobne. Różne wzory tabliczek z numerem posesji. A także półki, kwietniki, wazony itp.

 • Granit galeria: granity, marmury, kolory, rodzaje, wzory, asortyment

  Galeria granitów, marmury, gnejs, trawertyn. Granit przenaczony na nagrobki, parapety, kominki, schody, blaty itp. Dostępny w płytach, slabach i w blokach. Rownież nieregularne odpady, bryły oraz głazy granitowe. Granit naturalny jest podstawowym surowcem, wykorzystywanym w naszym zakładzie. Rodzaje granitów różnią się nie tylko kolorem wypolerowanej powierzchni, ale również parametrami technicznymi. Większość stosowanych u nas materiałów ma jednak zastosowanie uniwersalne, zarówno w kamieniarstwie nagrobkowym, jak i budowlanym.

 • Nagrobki ekspozycja, wzory: Kamieniarstwo Rychlik Piła, Trzcianka, Poznań, Wałcz, Czarnków, Chodzież, Wronki, Gorzów

  Ekspozycja nagrobków kompletnych, dostepnych do natychmiastowej sprzedaży. Możliwość ekspresowego montażu nagrobka po złożeniu zamówienia i wpłaceniu zadatku, zaliczki lub przyznaniu kredytu - sprzedaż na raty. Krótkie terminy. Tanio.

 • Kamieniarstwo Z.Rychlik Trzcianka, Piła, Poznań, Wałcz, Chodzież, Drezdenko, Oborniki, Czarnków

  Z kamienia możemy zrobić wszystko. Obróbka kamienia. Nasza oferta obejmuje sprzedaż nagrobków i grobowców, również nietypowych. Artukuły nagrobkowe i ozdobne - sprzedaż wysyłkowa. Usługi kamieniarskie. Opieka nad grobami. Elementy budowlane z granitu.

 • Nagrobki, grobowce, granit - Zakład Kamieniarski Rychlik Trzcianka

  Oferujemy nagrobki, grobowce oraz usługi kamieniarskie. Projektowanie, renowacje, odnawianie, montaż, demontaż i przenoszenie nagrobków, złocenie liter, ekshumacje, piaskowanie. Przetwarzamy kamień, głównie granit i marmur. Z kamienia możemy zrobić wszystko. Wykonujemy na zamówienie kominki, parapety, blaty kuchenne, schody, posadzki, kamienne tablice pamiątkowe.


Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko


Powrót do treści | Wróć do menu głównego